НОВИНИ

Звукоізоляція – одна з основних складових комфорту

У попередній публікації ми вже акцентували увагу на тому, що Клубний будинок Concordia відповідає найвищим стандартам функціональності, безпеки та комфорту. Сьогодні ж зупинимося на одній з основних складових комфорту – приватності. Тож перелік основних переваг нашого будинку також повинен включати поліпшену звукоізоляцію квартир.

Для звукоізоляції житлових приміщень при будівництві Клубного будинку Concordia застосовується хімічно зшитий спінений поліетилен, який прокладається в стяжках підлоги. Виріб має м’яку і пружну структуру, завдяки чому відмінно поглинає звукові коливання й вібрації.

Загалом, хімічно зшитий спінений поліетилен має три основні експлуатаційні властивості:

  • ефективне шумопоглинання;
  • низька теплопровідність. Полотно перешкоджає витоку теплової енергії. Використання такого матеріалу при будівництві дозволяє зменшити тепловтрати та в такий спосіб скоротити витрати на опалення в зимовий період;
  • гідроізоляційні властивості. Покриття мають високу стійкість до проникнення вологи. Це, в свою чергу, дозволяє забезпечити комфортний рівень вологості в приміщеннях і поліпшити показники пароізоляції.

До того ж, матеріал складається з безпечних компонентів і відповідає всім екологічним нормам. Таке полотно не схильне до передчасного зносу, легко витримує підвищені температури і не сприяє поширенню полум’я при пожежах.

Для звукоізоляції міжквартирних стін і міжповерхового перекриття на об’єкті застосовується акустична мінеральна вата AcousticWool Sonet. Однорідна структура плити, хаотичне розташування волокон і оптимальна щільність матеріалу забезпечують високий рівень поглинання звуку і відсутність усадки протягом тривалого періоду експлуатації.

Акустична мінеральна вата AcousticWool Sonet застосовуєся в усіх типах житлових, громадських і промислових будівель і споруд, на підприємствах громадського харчування, об’єктах охорони здоров’я і агропромислового комплексу.

Отже, при виборі будівельних матеріалів ми враховуємо не тільки їх функціональність і довговічність, а також екологічність та енергоефективність.

інші новини

04.08.2020

Будівництво Клубного будинку Concordia по вул. Кудрявська, 45, Шевченківського району столиці, триває за графіком. Станом на початок серпня 2020 року на будівельному майданчику відбулись наступні зміни: розпочато влаштування вертикальних елементів 15 поверху будинку, виконано 15% робіт; завершено влаштування цегляної кладки зовнішніх стін та перегородок по 8 поверх включно; розпочато влаштування цегляної кладки зовнішніх стін та […]

23.07.2020

У попередній публікації ми вже акцентували увагу на тому, що Клубний будинок Concordia відповідає найвищим стандартам функціональності, безпеки та комфорту. Сьогодні ж зупинимося на одній з основних складових комфорту – приватності. Тож перелік основних переваг нашого будинку також повинен включати поліпшену звукоізоляцію квартир. Для звукоізоляції житлових приміщень при будівництві Клубного будинку Concordia застосовується хімічно зшитий спінений […]

16.07.2020

Як приємно, прокинувшись вранці, побачити з вікна осяяні сонячними променями розкішні краєвиди на місто, на які споглядаєш з висоти. Така величність перехоплює подих, надихає і дарує настрій на цілий день чи додає романтичної нотки ввечері. Клубний будинок Concordia від ІБК ОБРІЙ – втілення ваших мрій щодо чудових міських пейзажів за вікном.  Локація – залишається одним […]