НОВИНИ

Звукоізоляція – одна з основних складових комфорту

У попередній публікації ми вже акцентували увагу на тому, що Клубний будинок Concordia відповідає найвищим стандартам функціональності, безпеки та комфорту. Сьогодні ж зупинимося на одній з основних складових комфорту – приватності. Тож перелік основних переваг нашого будинку також повинен включати поліпшену звукоізоляцію квартир.

Для звукоізоляції житлових приміщень при будівництві Клубного будинку Concordia застосовується хімічно зшитий спінений поліетилен, який прокладається в стяжках підлоги. Виріб має м’яку і пружну структуру, завдяки чому відмінно поглинає звукові коливання й вібрації.

Загалом, хімічно зшитий спінений поліетилен має три основні експлуатаційні властивості:

  • ефективне шумопоглинання;
  • низька теплопровідність. Полотно перешкоджає витоку теплової енергії. Використання такого матеріалу при будівництві дозволяє зменшити тепловтрати та в такий спосіб скоротити витрати на опалення в зимовий період;
  • гідроізоляційні властивості. Покриття мають високу стійкість до проникнення вологи. Це, в свою чергу, дозволяє забезпечити комфортний рівень вологості в приміщеннях і поліпшити показники пароізоляції.

До того ж, матеріал складається з безпечних компонентів і відповідає всім екологічним нормам. Таке полотно не схильне до передчасного зносу, легко витримує підвищені температури і не сприяє поширенню полум’я при пожежах.

Для звукоізоляції міжквартирних стін і міжповерхового перекриття на об’єкті застосовується акустична мінеральна вата AcousticWool Sonet. Однорідна структура плити, хаотичне розташування волокон і оптимальна щільність матеріалу забезпечують високий рівень поглинання звуку і відсутність усадки протягом тривалого періоду експлуатації.

Акустична мінеральна вата AcousticWool Sonet застосовуєся в усіх типах житлових, громадських і промислових будівель і споруд, на підприємствах громадського харчування, об’єктах охорони здоров’я і агропромислового комплексу.

Отже, при виборі будівельних матеріалів ми враховуємо не тільки їх функціональність і довговічність, а також екологічність та енергоефективність.

інші новини

01.07.2020

У липні 2020 року однокімнатні квартири Клубного будинку Concordia доступні за єдиною ціною. В Акції приймають участь однокімнатні квартири типу 1А й 1Б Клубного будинку Concordia незалежно від поверху. Їх ціна становить 43 699 грн за кв. м.  Пропозиція дійсна до 31 липня 2020 року включно.

06.07.2020

ІБК ОБРІЙ продовжує будівництво Клубного будинку Concordia, що зводиться в історичному центрі столиці по вул. Кудрявська, 45, Шевченківського району, у десяти хвилинах від Львівської площі. Станом на початок липня 2020 року на будівельному майданчику відбулись наступні зміни: завершено влаштування плити перекриття над 10 поверхом будинку; розпочато влаштування вертикальних елементів 11 поверху будинку, виконано 30% робіт; […]

30.04.2020

Клубний будинок Concordia – вишукана будівля бізнес-класу з особливою атмосферою і дивовижною локацією. Пропонуємо вам розглянути перелік основних переваг проєкту Інвестиційно-будівельної компанії «ОБРІЙ», що будується в історичному центрі Києва на затишній вулиці Кудрявська, 45 в Шевченківському районі столиці. Локація – залишається одним з пріоритетних критеріїв під час вибору потенційними покупцями квартири в новобудові, як для […]