НОВИНИ

Дослідні кущі паль пройшли випробування

буронабивные сваи подпорной стены

ІБК ОБРІЙ продовжує будівництво клубного будинку Concordia. На будівельному майданчику влаштовано понад 50 буронабивних паль підпірної стіни, а випробування дослідних кущів паль основного пальового поля дали старт підготовчим роботам для його влаштування.
«Відбулось улаштування буронабивних паль підпірної стіни збоку вул. Кудрявської та житлових будинків №43 і 47 діаметром 820 мм. На даний час виконуються роботи по влаштуванню обв’язувального монолітного залізобетонного ростверку підпірних стін. А також розпочаті підготовчі роботи для улаштування основного пальового поля», – коментує ситуацію на будівельному майданчику Вікторія Попович, директор ІБК ОБРІЙ.
За словами Вікторії В’ячеславівни, перелік виконаних робіт також включає: часткове влаштування зовнішніх інженерних мереж: водопостачання, господарської та зливової каналізації; улаштування двох дослідних кущів паль основного пальового поля з подальшим їх випробуванням статичним навантаженням.
Зауважимо, що випробування вищезгаданих паль підтвердило їх несучу здатність. Цей етап дуже важливий для ведення подальших робіт. Наразі плануються до виконання наступні роботи: облаштування пандусів, з’їздів, майданчиків для роботи технологічного устаткування задля улаштування паль основного пальового поля.

буронабивные сваи подпорной стены

інші новини

01.07.2020

У липні 2020 року однокімнатні квартири Клубного будинку Concordia доступні за єдиною ціною. В Акції приймають участь однокімнатні квартири типу 1А й 1Б Клубного будинку Concordia незалежно від поверху. Їх ціна становить 43 699 грн за кв. м.  Пропозиція дійсна до 31 липня 2020 року включно.

06.07.2020

ІБК ОБРІЙ продовжує будівництво Клубного будинку Concordia, що зводиться в історичному центрі столиці по вул. Кудрявська, 45, Шевченківського району, у десяти хвилинах від Львівської площі. Станом на початок липня 2020 року на будівельному майданчику відбулись наступні зміни: завершено влаштування плити перекриття над 10 поверхом будинку; розпочато влаштування вертикальних елементів 11 поверху будинку, виконано 30% робіт; […]

30.04.2020

Клубний будинок Concordia – вишукана будівля бізнес-класу з особливою атмосферою і дивовижною локацією. Пропонуємо вам розглянути перелік основних переваг проєкту Інвестиційно-будівельної компанії «ОБРІЙ», що будується в історичному центрі Києва на затишній вулиці Кудрявська, 45 в Шевченківському районі столиці. Локація – залишається одним з пріоритетних критеріїв під час вибору потенційними покупцями квартири в новобудові, як для […]