НОВИНИ

Ведеться влаштування пальового поля будинку

Інвестиційно-будівельна компанія «ІБК ОБРІЙ» продовжує роботи з будівництва Клубного будинку Concordia. «Ми приступили до виконання пальового поля будівлі. Планові темпи робіт – не менше трьох-п’яти паль за робочу зміну», – коментує хід будівництва Вікторія Попович – директор ІБК ОБРІЙ.

На будівельному майданчику станом на початок серпня завершуються роботи по влаштуванню паль верхнього ярусу пальового поля будинку та обв’язочного ростверку підпірної стіни.

«З липня ми приступили до виконання пальового поля будинку із застосуванням потужної техніки Bauer BG 28. Протягом місяця було встановлено понад 65 паль. Водночас виконується планомірне пониження відміток ґрунту для можливості подальшого влаштування фундаментної плити», – розповіла Вікторія Попович – директор ІБК ОБРІЙ. 

Також, за її словами, на будівельному майданчику виконані роботи з влаштування паль під баштовий кран та ведуться підготовчі роботи під влаштування фундаменту баштового крану.

«На серпень-місяць плануємо продовжити роботи заданим темпом по влаштуванню нижнього ярусу пальового поля, завершити роботи по влаштуванню фундаменту баштового крану та підготовчі роботи під влаштування фундаментної плити першого ярусу. Вона загалом буде влаштовуватись у три етапи. Окрім цього, плануються до виконання роботи по влаштуванню монолітної залізобетонної забірки підпірної стіни та роботи по влаштуванню зовнішніх інженерних мереж», – поділилася найближчими планами Вікторія Попович. 

інші новини

01.07.2020

У липні 2020 року однокімнатні квартири Клубного будинку Concordia доступні за єдиною ціною. В Акції приймають участь однокімнатні квартири типу 1А й 1Б Клубного будинку Concordia незалежно від поверху. Їх ціна становить 43 699 грн за кв. м.  Пропозиція дійсна до 31 липня 2020 року включно.

06.07.2020

ІБК ОБРІЙ продовжує будівництво Клубного будинку Concordia, що зводиться в історичному центрі столиці по вул. Кудрявська, 45, Шевченківського району, у десяти хвилинах від Львівської площі. Станом на початок липня 2020 року на будівельному майданчику відбулись наступні зміни: завершено влаштування плити перекриття над 10 поверхом будинку; розпочато влаштування вертикальних елементів 11 поверху будинку, виконано 30% робіт; […]

30.04.2020

Клубний будинок Concordia – вишукана будівля бізнес-класу з особливою атмосферою і дивовижною локацією. Пропонуємо вам розглянути перелік основних переваг проєкту Інвестиційно-будівельної компанії «ОБРІЙ», що будується в історичному центрі Києва на затишній вулиці Кудрявська, 45 в Шевченківському районі столиці. Локація – залишається одним з пріоритетних критеріїв під час вибору потенційними покупцями квартири в новобудові, як для […]