НОВИНИ

Ведеться влаштування пальового поля будинку

Інвестиційно-будівельна компанія «ІБК ОБРІЙ» продовжує роботи з будівництва Клубного будинку Concordia. «Ми приступили до виконання пальового поля будівлі. Планові темпи робіт – не менше трьох-п’яти паль за робочу зміну», – коментує хід будівництва Вікторія Попович – директор ІБК ОБРІЙ.

На будівельному майданчику станом на початок серпня завершуються роботи по влаштуванню паль верхнього ярусу пальового поля будинку та обв’язочного ростверку підпірної стіни.

«З липня ми приступили до виконання пальового поля будинку із застосуванням потужної техніки Bauer BG 28. Протягом місяця було встановлено понад 65 паль. Водночас виконується планомірне пониження відміток ґрунту для можливості подальшого влаштування фундаментної плити», – розповіла Вікторія Попович – директор ІБК ОБРІЙ. 

Також, за її словами, на будівельному майданчику виконані роботи з влаштування паль під баштовий кран та ведуться підготовчі роботи під влаштування фундаменту баштового крану.

«На серпень-місяць плануємо продовжити роботи заданим темпом по влаштуванню нижнього ярусу пальового поля, завершити роботи по влаштуванню фундаменту баштового крану та підготовчі роботи під влаштування фундаментної плити першого ярусу. Вона загалом буде влаштовуватись у три етапи. Окрім цього, плануються до виконання роботи по влаштуванню монолітної залізобетонної забірки підпірної стіни та роботи по влаштуванню зовнішніх інженерних мереж», – поділилася найближчими планами Вікторія Попович. 

інші новини

04.08.2020

Будівництво Клубного будинку Concordia по вул. Кудрявська, 45, Шевченківського району столиці, триває за графіком. Станом на початок серпня 2020 року на будівельному майданчику відбулись наступні зміни: розпочато влаштування вертикальних елементів 15 поверху будинку, виконано 15% робіт; завершено влаштування цегляної кладки зовнішніх стін та перегородок по 8 поверх включно; розпочато влаштування цегляної кладки зовнішніх стін та […]

23.07.2020

У попередній публікації ми вже акцентували увагу на тому, що Клубний будинок Concordia відповідає найвищим стандартам функціональності, безпеки та комфорту. Сьогодні ж зупинимося на одній з основних складових комфорту – приватності. Тож перелік основних переваг нашого будинку також повинен включати поліпшену звукоізоляцію квартир. Для звукоізоляції житлових приміщень при будівництві Клубного будинку Concordia застосовується хімічно зшитий спінений […]

16.07.2020

Як приємно, прокинувшись вранці, побачити з вікна осяяні сонячними променями розкішні краєвиди на місто, на які споглядаєш з висоти. Така величність перехоплює подих, надихає і дарує настрій на цілий день чи додає романтичної нотки ввечері. Клубний будинок Concordia від ІБК ОБРІЙ – втілення ваших мрій щодо чудових міських пейзажів за вікном.  Локація – залишається одним […]