НОВИНИ

Темпи будівництва утримуються

ІБК ОБРІЙ продовжує будівництво Клубного будинку Concordia  – нового проєкту компанії, що зводиться в історичному центрі столиці по вул. Кудрявська, 45, у десяти хвилинах від Львівської площі.

Станом на початок травня 2020 року на будівельному майданчику відбулись наступні зміни:

  • Завершено влаштування вертикальних елементів 3 поверху.
  • Завершено влаштування плити перекриття над 3 поверхом будинку.
  • Завершено влаштування цегляної кладки стін та перегородок на -3 та -2 поверхах.
  • Завершено влаштування металопластикових конструкцій на -1 і -3 поверхах будинку. 
  • Завершено штукатурку стін на -3 поверсі будинку.
  • Розпочато штукатурку стін на -2 поверсі будинку. 

***

У Клубному будинку Concordia запроєктовано 16 поверхів і всього 69 квартир, у тому числі дворівневі з терасою на даху. У будинку передбачені підземний паркінг і келери. З панорамних вікон будівлі відкриватимуться краєвиди на мальовничий Поділ, Дніпро й історичний центр Києва.

 

інші новини

01.07.2020

У липні 2020 року однокімнатні квартири Клубного будинку Concordia доступні за єдиною ціною. В Акції приймають участь однокімнатні квартири типу 1А й 1Б Клубного будинку Concordia незалежно від поверху. Їх ціна становить 43 699 грн за кв. м.  Пропозиція дійсна до 31 липня 2020 року включно.

06.07.2020

ІБК ОБРІЙ продовжує будівництво Клубного будинку Concordia, що зводиться в історичному центрі столиці по вул. Кудрявська, 45, Шевченківського району, у десяти хвилинах від Львівської площі. Станом на початок липня 2020 року на будівельному майданчику відбулись наступні зміни: завершено влаштування плити перекриття над 10 поверхом будинку; розпочато влаштування вертикальних елементів 11 поверху будинку, виконано 30% робіт; […]

30.04.2020

Клубний будинок Concordia – вишукана будівля бізнес-класу з особливою атмосферою і дивовижною локацією. Пропонуємо вам розглянути перелік основних переваг проєкту Інвестиційно-будівельної компанії «ОБРІЙ», що будується в історичному центрі Києва на затишній вулиці Кудрявська, 45 в Шевченківському районі столиці. Локація – залишається одним з пріоритетних критеріїв під час вибору потенційними покупцями квартири в новобудові, як для […]