НОВИНИ

ПрАТ АК «Київводоканал» ПРЯМІ ДОГОВОРИ

 

Інформація, щодо заключення прямих договорів з

ПрАТ АК «Київводоканал» 

 

Комунальну послугу з постачання централізованого водопостачання та водовідведення  власникам квартир будинку на вул. Кудрявській, 45 надає  ПрАТ АК «Київводоканал». 

Законом України «Про житлово-комунальні послуги» передбачено надання комунальних послуг виключно на договірних засадах.

На сьогодні працівниками ПрАТ АК «Київводоканал»  у будинку на вул. Кудрявській, 45 здійснено опломбування квартирних лічильників холодної води зі складанням відповідних актів, що дає можливість  власнику квартири укласти договір на комунальну послугу з централізованого водопостачання та водовідведення з постачальником послуги.

У зв’язку з тим, що даний Договір є публічним індивідуальним передньо договором приєднання, його умови не підлягають узгодженню зі стороною, що приєднується (споживачем) та  вважається таким, що споживач ознайомлений, погоджується та приєднуються до умов публічного індивідуального договору.

Центри обслуговування споживачів (ЦОС) ПрАТ АК «Київводоканал» приймають відвідувачів не прив’язуючись до місця реєстрації чи проживання, тобто ви можете звернутись до найближчого  центру обслуговування споживачів за адресами:

вул. Ревуцького, 5-А;

вул.  Академіка Туполєва, 19-А;

вул. Електротехнічна, 16;

пр-т. Героїв Сталінграда, 14-Ж

Графік роботи ЦОС: Пн-Чт: з 8:00 до 17:00

Пт: з 8:00 до 16:00

Cб-Нд: вихідний.

Необхідні документи для укладання договору:

1. Копії паспортів лічильників холодної та гарячої води;

2. Копія документу, який підтверджує право власності на квартиру;

3. Копія паспорта (1,2,11 та всі сторінки з реєстрацією) та ідентифікаційного коду власника квартири;

4. Оригінал та копія посвідчення на право отримання пільг (за наявності), паспорт та ідентифікаційний код пільговика, свідоцтво про народження дітей-пільговиків.

 

Ми підготували оригінали паспортів лічильників ХВП і ГВП та Акт опломбування лічильника ХВП , їх Ви можете отримати в УК.

 

Гарного дня та чудового настрою!

 

 

інші новини