НОВИНИ

Офіс продажу працюватиме в режимі онлайн-консультацій

Відсьогодні у Києві запроваджені посилені протиепідеміологічні заходи. Столична влада посилює обмежувальні заходи, щоб убезпечити мешканців і упередити ситуацію з можливим розповсюдженням коронавірусу в Києві та Україні. Про це мер Києва заявив у відеозверненні.

З 17 березня 2020 року Інвестиційно-будівельна компанія «ОБРІЙ», піклуючись про своїх співробітників, переводить роботу персоналу компанії в режим віддаленого доступу.

Офіс продажу Клубного будинку Concordia працюватиме в режимі онлайн-консультацій. Отже, подати заявку чи отримати консультацію можна за номером телефону, електронною поштою чи у месенджері. Оформлення угод проводитиметься в індивідуальному порядку.

Водночас ІБК ОБРІЙ інформує, що будівельні роботи на об’єктах компанії не зупинятимуться. Зупинка може бути зумовлена тільки появою відповідних офіційних розпоряджень чи заборон.

інші новини

01.07.2020

У липні 2020 року однокімнатні квартири Клубного будинку Concordia доступні за єдиною ціною. В Акції приймають участь однокімнатні квартири типу 1А й 1Б Клубного будинку Concordia незалежно від поверху. Їх ціна становить 43 699 грн за кв. м.  Пропозиція дійсна до 31 липня 2020 року включно.

06.07.2020

ІБК ОБРІЙ продовжує будівництво Клубного будинку Concordia, що зводиться в історичному центрі столиці по вул. Кудрявська, 45, Шевченківського району, у десяти хвилинах від Львівської площі. Станом на початок липня 2020 року на будівельному майданчику відбулись наступні зміни: завершено влаштування плити перекриття над 10 поверхом будинку; розпочато влаштування вертикальних елементів 11 поверху будинку, виконано 30% робіт; […]

30.04.2020

Клубний будинок Concordia – вишукана будівля бізнес-класу з особливою атмосферою і дивовижною локацією. Пропонуємо вам розглянути перелік основних переваг проєкту Інвестиційно-будівельної компанії «ОБРІЙ», що будується в історичному центрі Києва на затишній вулиці Кудрявська, 45 в Шевченківському районі столиці. Локація – залишається одним з пріоритетних критеріїв під час вибору потенційними покупцями квартири в новобудові, як для […]