НОВИНИ

На об’єкті приступили до монтажу навісного фасаду

Клубний будинок Concordia будується з урахуванням високих вимог щодо функціональності, безпеки та комфорту проживання майбутніх мешканців. Не став винятком і вибір технології утеплення зовнішніх стін будівлі. Саме навісний вентильований фасад здатний надати вигляду будівлі унікальності і надійно захистити його від впливу зовнішніх факторів протягом тривалого життєвого терміну.

Днями на будівельному майданчику по вул. Кудрявська 45, де зводиться Клубний будинок Concordia від інвестиційно-будівельної компанії «ОБРІЙ», почалися роботи з утеплення зовнішніх стін будівлі із застосуванням технології навісного вентильованого фасаду з керамограніту.

Цей метод дозволяє забезпечити захист фасаду будівлі, його утеплення і шумоізоляцію, запобігаючи при цьому руйнування зовнішньої стіни від впливу вологи і перепаду температур. Ключовою особливістю вентильованого фасаду є наявність повітряного зазору.

В цілому, перелік переваг оздоблення фасаду керамогранітом досить красномовний. Серед них:

 • естетичний зовнішній вигляд;
 • різноманітність декору;
 • можливість заміни частини плиток або всього облицювального матеріалу;
 • стійкість до впливу факторів зовнішнього середовища;
 • відмінна тепло і звукоізоляція;
 • пожежна безпека;
 • екологічність;
 • стійкість до динамічних і статичних навантажень;
 • простота в експлуатації та догляді;
 • висока ремонтопридатність;
 • тривалий термін служби.

Конструктивно ж пристрій вентильованого фасаду можна представити у вигляді пирога, який складається із трьох основних шарів: несуча система профілів або, так званий, каркас; теплоізоляційний матеріал і захисний екран – керамогранітні плити.

інші новини

01.07.2020

У липні 2020 року однокімнатні квартири Клубного будинку Concordia доступні за єдиною ціною. В Акції приймають участь однокімнатні квартири типу 1А й 1Б Клубного будинку Concordia незалежно від поверху. Їх ціна становить 43 699 грн за кв. м.  Пропозиція дійсна до 31 липня 2020 року включно.

06.07.2020

ІБК ОБРІЙ продовжує будівництво Клубного будинку Concordia, що зводиться в історичному центрі столиці по вул. Кудрявська, 45, Шевченківського району, у десяти хвилинах від Львівської площі. Станом на початок липня 2020 року на будівельному майданчику відбулись наступні зміни: завершено влаштування плити перекриття над 10 поверхом будинку; розпочато влаштування вертикальних елементів 11 поверху будинку, виконано 30% робіт; […]

30.04.2020

Клубний будинок Concordia – вишукана будівля бізнес-класу з особливою атмосферою і дивовижною локацією. Пропонуємо вам розглянути перелік основних переваг проєкту Інвестиційно-будівельної компанії «ОБРІЙ», що будується в історичному центрі Києва на затишній вулиці Кудрявська, 45 в Шевченківському районі столиці. Локація – залишається одним з пріоритетних критеріїв під час вибору потенційними покупцями квартири в новобудові, як для […]