НОВИНИ

Хід будівництва за березень 2020 року

 ІБК ОБРІЙ продовжує будівництво Клубного будинку Concordia  – нового проєкту компанії, що зводиться в історичному центрі столиці по вул. Кудрявська, 45, у двох хвилинах від Львівської площі.

Станом на початок квітня 2020 року на будівельному майданчику відбулись наступні зміни:

  • Завершено влаштування вертикальних елементів -3 поверху (службове приміщення).
  • Завершено влаштування плити перекриття над -3 поверхом будинку.
  • Завершено влаштування вертикальних елементів -2 поверху (келери).
  • Завершено влаштування плити перекриття над -2 поверхом будинку.
  • Завершено влаштування вертикальних елементів -1 поверху (паркінг).
  • Влаштування плити перекриття над -1 поверхом будинку. Виконано 97% робіт.
  • Влаштування вертикальних елементів 1 поверху будинку – 90% робіт.
  • Завершено влаштування цегляної кладки стін та перегородок -3 поверху будинку.
  • Влаштування цегляної кладки стін та перегородок -2 поверху будинку – 70% робіт.

«Будівництво перейшло на ту фазу, яку я називаю «вже помітною» – за відмітку «0». Отже, щомісячно ми спостерігатимемо разючі зміни за парканом. Динаміка будівництва 2020 року на відміну від торішньої буде вражаючою», –  коментує Олеся Перчак, заступник директора з комерційних питань ІБК ОБРІЙ.

***

Нагадаємо, що Клубний будинок Concordia зводиться на рельєфі з великим перепадом висоти ґрунту, тож проєкт будівлі має певні технологічні особливості. Вони зумовлені висновками ряду ретельних досліджень, які були проведені на ділянці ще на початковому етапі проєктування будівництва.

В результаті, проєктом передбачили влаштування підпірної стіни. А також – три поверхи нижче відмітки «0». На -3 поверсі розташуються службові приміщення, на -2-келери, на -1 – паркінг.

інші новини

01.07.2020

У липні 2020 року однокімнатні квартири Клубного будинку Concordia доступні за єдиною ціною. В Акції приймають участь однокімнатні квартири типу 1А й 1Б Клубного будинку Concordia незалежно від поверху. Їх ціна становить 43 699 грн за кв. м.  Пропозиція дійсна до 31 липня 2020 року включно.

06.07.2020

ІБК ОБРІЙ продовжує будівництво Клубного будинку Concordia, що зводиться в історичному центрі столиці по вул. Кудрявська, 45, Шевченківського району, у десяти хвилинах від Львівської площі. Станом на початок липня 2020 року на будівельному майданчику відбулись наступні зміни: завершено влаштування плити перекриття над 10 поверхом будинку; розпочато влаштування вертикальних елементів 11 поверху будинку, виконано 30% робіт; […]

30.04.2020

Клубний будинок Concordia – вишукана будівля бізнес-класу з особливою атмосферою і дивовижною локацією. Пропонуємо вам розглянути перелік основних переваг проєкту Інвестиційно-будівельної компанії «ОБРІЙ», що будується в історичному центрі Києва на затишній вулиці Кудрявська, 45 в Шевченківському районі столиці. Локація – залишається одним з пріоритетних критеріїв під час вибору потенційними покупцями квартири в новобудові, як для […]