НОВИНИ

ГАЗОВА КОТЕЛЬНЯ

ГАЗОВА КОТЕЛЬНЯ

Для забезпечення теплом, житловий будинок № 45 на вул. Кудрявській, обладнаний газовою даховою котельнею з лічильниками електроенергії, води та природного газу

Дахова котельня працює на природному газу та виробляє теплоносій, який обігріває весь житловий будинок.

Вироблена теплова енергія обліковується загальнобудинковим лічильником тепла.

Квартири в житловому будинку обладнані, окрім лічильників електроенергії та води,  лічильниками тепла, котрі обраховують спожитий теплоносій у квартирах.

Система опалення будинку запроектована по квартирна, двотрубна з нижньою розводкою.  Стояки трубопроводів прокладено в нішах загального коридору, де встановлено по квартирні теплолічильники. Опалення місць загального користування: сходових клітин та ліфтових холів передбачено від окремих стояків.

Управляюча компанія в постійному режимі шляхом регулювання використання теплоносія дотримується оптимального температурного графіка. Шляхом використання теплорегуляторів, що встановлено на радіаторах опалення в місцях загального користування для комфортного перебування власників та гостей будинку. Також шляхом налаштування безпосередньо самої дахової, газової котельні відповідно до погодних умов.

Вибраний температурний графік забезпечує мінімальне використання тепла та максимальну віддачу від системи опалення та забезпечує комфортну температуру у всіх місцях загального користування та житлових помешканнях в тому числі : дитяча кімната (кімната відпочинку) також потребує дотримання відповідного температурного графіка за для збереження її в належному технічному стані під час проходження опалювального сезону. В іншому випадку можлива поява зайвої вологи, що призведе до не передбачуваних наслідків навіть до появи плісняви, пошкодження поверхні оздоблювального шару та виходу з ладу системи опалення.

Газова котельня забезпечує теплом місця загального користування (МЗК) : загальні коридори, ліфтові холи, вестибюль, сходові клітини, дитячу кімнату та інше. Тому кількість тепла, що виробила котельня, дорівнює сумі показників поквартирних лічильників та кількості тепла використаного для опалення МЗК.

Різниця між показником загальнобудинкового лічильника тепла та сумою всіх поквартирних показників є кількістю тепла, що обігріває МЗК.

Ділення кількості тепла, що обігріває МЗК, на суму загальної опалювальної площі всіх квартир, дорівнює кількості Гкал на 1 кв.м опалювальної площі квартири.

Отримана кількість Гкал на 1 кв.м та множина на  опалювальну площу окремої квартири, дорівнює кількості спожитих Гкал на  опалення МЗК окремою ква

ртирою.

 

З повагою,

 ТОВ «АЛЬТЕ КОМФОРТ»

інші новини