НОВИНИ

Concordia – технологічні особливості будівництва

Проєкт будівництва Клубного будинку Concordia Інвестиційно-будівельної компанії «ОБРІЙ» досить неординарний: вишуканий і водночас складний з точки зору технологічних особливостей. Об’єкт будується на рельєфі з великим перепадом висоти ґрунту. У чому полягають основні особливості даного будівництва розповідає Сергій Приходько, заступник директора з капітального будівництва ІБК ОБРІЙ.
Інвестиційно-будівельна компанія «ОБРІЙ» у лютому 2019 року почала будівництво нового житлового будинку по вул. Кудрявська, 45. Згідно концепції проєкту це буде Клубний будинок бізнес-класу, який носитиме ім’я Римської богині згоди та охоронниці ладу – Concordia.
Будинок зводиться на рельєфі з великим перепадом висоти ґрунту, тож проєкт будівлі має певні технологічні особливості. Вони зумовлені висновками ряду ретельних досліджень, що були проведені на ділянці ще на початковому етапі проєктування будівництва.
Які саме дослідження лягли в основу проєкту й у чому полягають основні особливості будівництва даного об’єкту, розповідає Сергій Приходько, заступник директора з капітального будівництва ІБК ОБРІЙ:
«Будівництво загалом досить складний і клопіткий процес. Він вимагає ретельного виконання всіх правил і технічних норм. Дослідження рельєфу та ґрунту ділянки – найперший етап будівництва, який проводиться ще на початку проєктування, і стає основою будівельного проєкту.
Особливо це стосується ділянок з великим перепадом висот та особливостей і варіацій рельєфу ґрунту, як, зокрема, по вул. Кудрявська, 45.
Тож ми виконали геодезичну зйомку, яка відображає фактичний рельєф земельної ділянки та її межі і враховує усі особливості місцевості.
Провели інженерно-геологічні вишукування: зробили оцінку хімічного складу ґрунту на основі аналізу зразків, отриманих з різних глибин під час буріння свердловин.
Проаналізували механічний склад ґрунту. Саме він впливає на умови і особливості будівництва. Під особливості ґрунту підбираються будівельні матеріали та технології.
І обстежили наявний технічний стан будівель, що розташовані поряд з будівельним майданчиком.
В результаті, проєктом передбачили влаштування підпірної стіни. Вона забезпечить стійкість схилу та унеможливить вплив будівництва на будівлі, що розташовані поруч, у період будування, а також під час подальшої експлуатації новозведеного житлового будинку.
Ця здатність була перевірена та підтверджена розрахунком стійкості схилу в межах ділянки майбутньої забудови, а також розрахунком впливу нового об’єкту будівництва на існуючі оточуючі забудови».
Сьогодні на будівельному майданчику завершені роботи з влаштування паль верхнього ярусу пальового поля будинку та обв’язочного ростверку підпірної стіни. Вона складається з 55 п’ятнадцятиметрових буронабивних паль ПБН-1. Продовжуються роботи з влаштування пальового поля та підготовчі роботи під влаштування фундаментної плити, яка буде складатися з двох рівнів відповідно до схилу.
«Крім того, ще на початку будівництва для контролю за поведінкою схилу, ми забезпечили науково-технічний супровід на об’єкті. Він передбачає інженерно-геодезичний моніторинг планово-висотних деформацій території схилу в межах будівельного майданчика.
Для нагляду ж за технічним станом споруд, що розташовані поряд із будівельним майданчиком, ведемо геодезичні спостереження. Для цього встановили на оточуючі будівлі маяки для відстеження їх стану», – додав Сергій Приходько.

інші новини

21.08.2019

Проєкт будівництва Клубного будинку Concordia Інвестиційно-будівельної компанії «ОБРІЙ» досить неординарний: вишуканий і водночас складний з точки зору технологічних особливостей. Об’єкт будується на рельєфі з великим перепадом висоти ґрунту. У чому полягають основні особливості даного будівництва розповідає Сергій Приходько, заступник директора з капітального будівництва ІБК ОБРІЙ.Інвестиційно-будівельна компанія «ОБРІЙ» у лютому 2019 року почала будівництво нового житлового […]

08.08.2019

Інвестиційно-будівельна компанія «ІБК ОБРІЙ» продовжує роботи з будівництва Клубного будинку Concordia. «Ми приступили до виконання пальового поля будівлі. Планові темпи робіт – не менше трьох-п’яти паль за робочу зміну», – коментує хід будівництва Вікторія Попович – директор ІБК ОБРІЙ. На будівельному майданчику станом на початок серпня завершуються роботи по влаштуванню паль верхнього ярусу пальового поля […]

02.07.2019

ІБК ОБРІЙ продовжує будівництво клубного будинку Concordia. На будівельному майданчику влаштовано понад 50 буронабивних паль підпірної стіни, а випробування дослідних кущів паль основного пальового поля дали старт підготовчим роботам для його влаштування.«Відбулось улаштування буронабивних паль підпірної стіни збоку вул. Кудрявської та житлових будинків №43 і 47 діаметром 820 мм. На даний час виконуються роботи по […]

15.03.2019

Компанія «ІБК ОБРІЙ» – девелопер проекта клубного будинку Concordia 14 лютого 2019 року приступила до реалізації флагманського проекту в Шевченківському районі столиці. На будівельному майданчику розпочато важливий етап будівництва – буріння свердловини під першу палю нового житлового будинку. Церемонія облаштування першої палі пройшла в присутності представників девелопера проекту «ІБК ОБРІЙ» та генерального підрядника «ГАРАНТБУДІНВЕСТ». «При […]

07.02.2019

ІБК ОБРІЙ – девелопер клубного будинку Concordia повідомляє, що отримано дозвіл на виконання будівельних робіт № ІУ 113190111886 від 11 січня 2019 року, яке засвідчує право почати виконання будівельних робіт з нового будівництва житлового будинку з підземним паркінгом на вул. Кудрявська, 45 в Шевченківському районі Києва. «До отримання дозволу на виконання будівельних робіт передувала копітка […]

27.01.2019

До роботи свого флагманського об’єкта девелопер проекту, Інвестиційно-будівельна компанія ОБРІЙ залучила рекламне агентство Royal Advertising, яке запропонувало назву об’єкта і розробило фірмовий стиль. Чому клубний будинок Concordia отримав саме цю назву? Створюючи новий проект житлового будинку, наша команда чітко представляла концепцію майбутнього об’єкту, стверджує Олеся Перчак, заступник директора з комерційних питань компанії «ІБК ОБРІЙ». «Клубний будинок буде побудований в історичному центрі Києва на тихій і затишній вулиці Кудрявська, де час плине у зворотному напрямку, а ритм життєвої активності сповільнюється. Тут панує гармонія і спокій, взаєморозуміння і життєва енергія. Ці всі відчуття уособлює і передає клубний будинок не тільки в екстер’єрно – інтер’єрному рішеннях, а й несе своїм ім’ям». Виходячи з результатів аналізу конкурентів фахівці рекламного агентства змогли сформулювати ядро, чітку ідею для комунікацій з аудиторією клубного будинку.