Про комплекс

Про комплекс

Житловий будинок Concordia – простір, який дає відчуття повного балансу і згоди з самим собою поблизу вируючого життям центру столиці. Цей будинок на вул. Кудрявська, 45 надійно укритий від шуму й метушні центральних вулиць, тут завжди панує затишок і спокій. Concordia стане для вас місцем, куди завжди захочеться повертатися, де можна відпочити від швидкостей сучасного життя, місцем, де живе тиша і згода.

Про головне

Ритм життя успішної людини - це вир подій, багатозадачність і майже відсутність часу, який можна присвятити собі і переключитися в іншу стихію, в інший ритм, в інший вимір повного балансу і згоди з самим собою. Саме дім для кожного з нас стає тим затишним місцем, що захищає від негараздів, клопоту і виснажливих буднів, в якому ми відчуваємо себе в повній безпеці, тиші і спокої.

ЖИТЛОВИЙ БУДИНОК CONCORDIA ВІДПОВІДАЄ ОЧІКУВАННЯМ СУЧАСНИХ ДІЛОВИХ МІСЬКИХ ЖИТЕЛІВ

Людей, які знають ціну свого часу, свого успіху, своєї внутрішньої тиші, які хочуть від життя отримувати найкраще.

Історичний центр столиці

Жити в епіцентрі ділового і культурного життя столиці і слухати тишу цілком реально. Адже центр Києва дуже різний. Є вулиці, які ніколи не сплять, на яких гудуть машини і ходять натовпи людей. Будинок Concordia знаходиться в історичному центрі на унікальній для столиці тихій і затишній тупиковій вулиці Кудрявській, 45, де майже немає машин і перехожих.

Будинок розташований в двох хвилинах від Львівської площі, на відстані витягнутої руки від всієї необхідної інфраструктури для повсякденного життя.

Неповторна архітектура

Незважаючи на складність ландшафту, провідному архітектурному бюро АVG вдалося створити будинок, одночасно елегантний і сучасний, при цьому органічно вписати його в загальний архітектурний ансамбль історичного центру. Архітектура будинку підкорює з першого погляду своєю органічністю і цілісністю форми.

Вражаючі краєвиди

Сніданок на терасі або панорамному балконі з видом на мальовничий Поділ, береги річки Дніпро та історичний центр Києва - так починається день у мешканців будинку Concordia. Ранок - найкращий час, щоб насолодитися абсолютною тишею і спокійно спланувати всі свої справи. Засклені балкони площею від трьох метрів передбачені в кожній квартирі. Тераси з видом на головні міські пам'ятки доступні у квартирах на верхніх поверхах.

Затишок і спокій

Просторий лобі будинку з вишуканим авторським дизайном і привітною атмосферою дозволять відразу відчути себе вдома.

За стійкою рецепцією вас завжди зустріне консьєрж, готовий допомогти у вирішенні ваших побутових питань будь-якої складності. Потрапити в лобі можна, як з двору, так і піднявшись на безшумному ліфті прямо з підземної парковки. В будинку передбачено два входи: парадний, який веде в лобі, і приватний з боку заднього двору.

Зручність та комфорт

Будинок Concordia відповідає найвищим вимогам функціональності, безпеки та комфорту. Однією з складових комфорту є приватність. Дворовий простір закрито від сторонніх, а це означає, що на території будинку ви будете бачити тільки знайомі обличчя.

У будинку передбачений зручний підземний паркінг і комори. Приміщення, де можна зберігати рідко використовувані і габаритні предмети, не захаращуючи простір власної квартири. Або розмістити винний льох для зберігання колекційного вина.

Ергономічні планування

Все, що має бути в сучасній омріяній квартирі, є в Concordia. Європейська концепція планувань із загальною зоною «кухня-вітальня», в якій кожен день збирається вся родина. Високі стелі, панорамні вікна з заниженими підвіконнями для споглядання кращих заходів і світанків. У квартирах враховано максимальну функціональність кожного квадратного метра, розміри приміщень проектувалися з урахуванням ергономіки і габаритів меблів.

Безкомпромісність в питаннях якості

При будівництві Concordia використовуються якісні матеріали, виготовлені кращими європейськими та українськими виробниками. При виборі будівельних матеріалів враховуються не тільки їх функціональність і довговічність, а також екологічність та енергоефективність.

УЧАСНИКИ ПРОЄКТУ

Над створенням проєкту працювала команда закоханих у свою справу професіоналів. 
Саме тому Concordia поєднує в собі кращі досягнення сучасного девелопменту.

ІБК ОБРІЙ –девелопер проєкту. Компанія має бездоганну репутацію і колосальний досвід будівництва об'єктів житлової нерухомості. Спеціалізація компанії - комплексне управління всіма стадіями розвитку об'єктів нерухомості: від ідеї до реалізації, ефективно поєднуючи роботу підприємств, які виступають в якості підрядника, генпідрядника, замовника і інвестора.

AVG - архітектурне бюро. AVG надає повний спектр архітектурних і дизайнерських послуг: від підготовки архітектурної та дизайнерської концепції до повної реалізації проєктів максимальної категорії складності. Їх унікальні та інноваційні рішення в галузі архітектури та дизайну інтер'єрів відзначені міжнародними нагородами - в рамках EE PROJECT AWARDS 2017, визнана кращою архітектурною компанією країн Східної Європи.

ГАРАНТБУДІНВЕСТ - генеральний підрядник проєкту з десятирічним досвідом роботи на будівельному ринку і більше 30 реалізованими проєктами. Фундаментом бездоганної професійної репутації ГАРАНТБУДІНВЕСТ служить команда професійних фахівців та сучасна будівельно-промислова база.

06
КОНТАКТИ
КОНТАКТИ