НОВИНИ

8 причин купити квартиру в новобудові

Клубний будинок Concordia – вишукана будівля бізнес-класу з особливою атмосферою і дивовижною локацією. Пропонуємо вам розглянути перелік основних переваг проєкту Інвестиційно-будівельної компанії «ОБРІЙ», що будується в історичному центрі Києва на затишній вулиці Кудрявська, 45 в Шевченківському районі столиці.

Локація – залишається одним з пріоритетних критеріїв під час вибору потенційними покупцями квартири в новобудові, як для власного проживання так і для інвестицій. Другим – ціна за квадратний метр. Іноді ці категорії міняються місцями за шкалою пріоритетності в залежності від власних уподобань покупців. Однак, у будь-якому випадку під час перегляду пропозицій ми обов’язково звертаємо увагу на відстань до станції метро і на наявну інфраструктуру – основні фактори, що впливають на формування ритму життєдіяльності – отже, на якість життя.

Фантастична локація

Клубний будинок Concordia – будується в атмосферному й водночас досить камерному місці: в історичному центрі столиці й разом з тим захований від багатолюдних та галасливих місць – на затишній вулиці, в оточенні зелені. Досить не типове поєднання. Згодні?

З панорамних вікон будівлі, починаючи вже з другого поверху, відкриватимуться краєвиди на мальовничий Поділ, береги річки Дніпро, Вознесенський та Андріївський узвіз, Пейзажну алею, Михайлівський та Софійський собор, й багато інших пам’ятників архітектури, культури та історії центру Києва. І це є реальністю. 

Піша доступність до восьми станцій метро і трьох ліній метрополітену

Місце розташування новобудови – досить унікальне, і з точки зору, розміщення станцій метрополітену – майже на однаковій  відстані від восьми станцій метро. А саме, достатньо 20 хвилин пішої ходи (1500 м) аби дістатися станції метро «Золоті ворота» й «Контрактова площа». На відстані 2000 метрів від Concordia розташована станція метро зеленої гілки «Лук’янівська», синьої – «Поштова площа» та чотири станції метро червоної гілки: «Університет», «Майдан незалежності», «Театральна» та «Хрещатик». Отже, середня відстань до 8 станцій метро від Клубного будинку дорівнює 30 хвилинам пішої ходи. Непогано! 

Даний факт пояснюється тим, що на відстані близько 500 метрів від новобудови ІБК ОБРІЙ, на Львівській площі, знаходиться законсервована станція метро «Львівська брама». Її будівництво було розпочате в середині 1991 року, а в 1996 – заморожене через відсутність остаточного рішення стосовно реконструкції Львівської площі, де був запланований вихід з неї. «Станція-привід», як її називають кияни, має 80% готовності. Хто знає, можливо з часом здоровий глузд все ж таки візьме верх над протистоянням: інвестор-КДМА-мораторій Київради, і за 10 хвилин пішої доступності від Concordia можна буде дістатися метрополітену. Гарна перспектива!

Життя у «київській Швейцарії»

Шевченківський район столиці, де будується Клубний будинок Concordia,  ще має назву «київська Швейцарія», бо 20,6% його території займають зелені насадження. Тільки в районі розташування новобудови ІБК ОБРІЙ знаходиться 10 скверів, 6 парків і Ботанічний сад. Вони розташовані на відстані до 2000 м. Найближче до Клубного будинку – Львівська площа (500 м), Пейзажна алея (500 м) та Канадський сквер (600 м). Трохи далі – Сквер Київських інтелігентів (900 м) і Павлівський сквер (1000 м). На відстані 1500 м (20 хвилин пішої ходи) розмістились Сквери: ім. В. П. Чкалова, Небесної сотні, Гейдара Алієва й Золотоворітський сквер. За двадцять хвилин пішки (1600 м) від Concordia розташовані Сквер Олеся Гончара і така родзинка столиці як Володимирська гірка. Якщо ви наважитесь на 30-хвилинну пішу прогулянку, то обов’язково дістанетесь до Ботанічного саду ім. Академіка Фоміна (2000 м), Парка ім. Т.Г. Шевченка чи Хрещатого парку (2000 м),  а для найвитриваліших – Центральний парк відпочинку та культури (2200 м) й Маріїнський парк (2500 м). Широта вибору вражає, чи не так?

Історична місцевість – «Копирів кінець» і масонська мітка 

Місцевість, що прилягає до вул. Кудрявська, де зводиться Клубний будинок Concordia, згадується в давньоруських літописах у звістках від року 1121-го. Це «Копирів кінець» – історична місцевість у Києві на Кудрявці. Він лежить коло перетину вулиць Кудрявської, Петрівської, Вознесенського узвозу, провулків Киянівського й Несторівського, займаючи північно-західний виступ нагірного плато (Старокиївської гори).

Сама Кудрявська розташувалась неподалік від Львівської площі. Вона виникла на початку ХIX століття і наразі має П-подібну форму. На її початку знаходиться невеликий особняк №9, де наразі розмістився музей Олександра Пушкіна. Поет лише двічі відвідував Київ. Відомо, що двоповерхова жовта будівля побудована в кінці XIX століття і належала заможному киянину Мазюкевичу. У цьому ж будинку у 1893—1905 роках проживала і сім’я Михайла Булгакова, у 1906 році сім’я письменника вже мешкала в будинку № 10.

Відразу за музеєм Пушкіна по вул. Кудрявська, 9б розмістився невеликий двоповерховий цегляний флігель, побудований в 1912 році. На його фасаді зображені стріли, що зібрані з безлічі невеликих пірамід. Місцеві жителі запевняють, що це – масонська мітка.

Левову частину території вулиці займає покинутий київський завод лікеро-горілчаних продуктів. Він був заснований у 1896 році і називався “Казенний винний склад №1”. 

А в самому кінці вулиці є ще одна родзинка: найстаріший і найменший міст Києва над Петрівською вулицею, який сполучає вул. Кудрявську з Вознесенським узвозом. Він побудований у1896 році за проєктом Володимира Безсмертного для зручного під’їзду транспорту до заводу. Міст являє собою пам’ятку інженерного мистецтва кінця XIX століття, одну з перших транспортних розв’язок у двох рівнях, яка функціонує й досі. Міст унікальний ще й тим, що його прольоти викладені з цегли, що на той час було рідкістю. Зараз він знаходиться в аварійному стані тому закритий для проїзду авто, але піші прогулянки не забороняються.

У 50 метрах за мостом вниз по Вознесенському узвозу розташований Старовинний будинок, в якому проживав Іполит Владиславович Моргілевський — інженер-технолог, історик архітектури, мистецтвознавець. 

Центр культури та мистецтва

Головна відмінність Шевченківського району від інших – реально є де погуляти. Наприклад, можна пройтися по найстарішій вулиці Володимирівській, якій більше тисячі років, чи побродити по двориках у центрі, замовивши екскурсію «Цікавий Київ». 

Як варіант – присвятити вихідні пошуку бронзових мініскульптур, які встановлені в столиці в рамках пізнавального проєкту «Шукай». «Київський комп’ютер» – найближча мініскульптура до Клубного будинку Concordia. Вона знаходиться по вул. Ярославів Вал, 23. Трохи далі, по вул. Ярославів Вал, 21/20а встановлена мініатюра «Золоті ворота». Тож дві скульптури з 25 ми з вами вже знайшли. Отже, приготуйтесь до пошуку інших. До речі, влітку 2020 року заплановано відкриття 26 мініскульптури.

Загалом «поспілкувавшись» з гуглом, ви можете самостійно визначити цікаві місця для відвідування. Знайти, наприклад, найменший ліфт у Києві, площею 0,5 кв. м, що знаходиться в житловому будинку по вул. Прорізна, 11б (1600 м). Чи відвідати найбільший за розмірами й за місткістю старий храм столиці Миколаївський собор Києво-Покровського жіночого монастиря. Він має 15 куполів, найвищий з них досягає 65 метрів. Також до вашої уваги: Софійська площа (1000 м) та Софійський собор, Михайлівський собор (1200 м) й Андріївська церква (1300 м). Варто також зазначити, що неподалік від Клубного будинку знаходиться найважливіший комплекс пам’яток археології, історії, архітектури, мистецтва столиці – історична частина Києва — Верхнє місто.

Для поціновувачів театру – Театр Щирих Непрофесійних Акторів, що розмістився на Львівській площі, 14,  чи Театр-студія імпровізацій «Чорний квадрат» по вул. Січових Стрільців, 56. Всього 500 м і ви – глядач. Для шанувальників Академічного театру у пішій доступності Національний академічний театр опери та балету ім. Т.Г. Шевченка (1700 м) і Національний академічний театр російської драми ім. Лесі Українки (2000 м).

Для любителів активного відпочинку в Шевченківському районі відкрито найбільший в Україні скеледром «Цех» (вул. Сім’ї Хохлових, 8) і велотрек (1200 м). 

Тож починайте планувати власне дозвілля, впевнені – ідей вистачить на роки. 

Зручність і комфорт

Поблизу Клубного будинку Concordia розташована вся необхідна інфраструктура і для повсякденного життя. Буквально у двох хвилинах пішки розташований Медичний центр «Альфа-Віта» (200 м) і Клініка IVMED (150 м). За 15 хвилин –  медичний центр «Українська медична група» (900 м) і Республіканська лікарня МОЗ (1000 м).

До найближчого супермаркету «Billa» як рукою сягнути, всього 500 м. До Універмагу «Україна» можна дістатися за 10 хвилин пішки.

У пішій доступності розташовані й заклади дошкільної освіти: дитячий садок №35 (250 м) і Дитячий навчальний центр (300 м). Не спостерігається дефіциту у загальноосвітніх закладах. Серед них, спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №155 (550 м), спеціалізована школа №138 з поглибленим вивченням предметів природничого циклу (600 м), спеціалізована школа №106 (800 м),  спеціалізована школа №49 (800 м), спеціалізована школа №91 з поглибленим вивченням інформатики (900 м) та французький ліцей ім. Анни Київської (1200 м).

Неподалік (600 м) – Київський університет ім. Бориса Грінченка та Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова (250 м). За 1400 м – Французький інститут України та Гуманітарний корпус НПУ. 550 м до Будинку Художника. 

Атмосфера добросусідства

«Concordia – це об’єкт бізнес-класу. Будинок вишуканий й, одночасно, невеликий – клубний. В ньому запроєктовано 16 поверхів і всього 69 квартир, по 3-5 на поверсі. На шістнадцятому – розташовуватимуться дворівневі квартири з відкритою терасою на даху. У будинку передбачений зручний підземний паркінг з системою розпізнавання номерів і келери для зберігання речей. За стійкою рецепцією вас завжди зустріне консьєрж, готовий допомогти у розв’язанні побутових питань будь-якої складності. Консьєрж-сервіс до ваших послуг 24/7.

На першому поверсі будинку запроєктовані Просторий лобі з вишуканим авторським дизайном і для найменших – оздоблена дитяча кімната. Потрапити на перший поверх можна, як з двору, так і піднявшись на безшумному ліфті прямо з підземного паркінгу. Загалом в будинку запроєктовано два ліфти з контролем доступу на поверх. Дворовий простір закрито від сторонніх. Обладнана комплексна система безпеки 24/7 з відеоспостереженням.

Відповідність очікуванням

Все, що має бути в сучасній омріяній квартирі, є в Concordia. Європейська концепція планувань із загальною зоною «кухня-вітальня», в якій кожен день збирається вся родина. Високі стелі (3 м) і енергоощадні панорамні вікна з тонованим склом і з заниженими підвіконнями для споглядання кращих заходів і світанків. Профільна система вікон з підвищеною тепло і звукоізоляцією, самі вікна мають захист від ультрафіолету і забезпечують максимальну інсоляцію приміщень. Автономна котельня на даху будинку зігріє ваші оселі у визначений вами час. 

Клубний будинок Concordia відповідає найвибагливішим вимогам щодо функціональності, безпеки та комфорту.

інші новини

01.07.2020

У липні 2020 року однокімнатні квартири Клубного будинку Concordia доступні за єдиною ціною. В Акції приймають участь однокімнатні квартири типу 1А й 1Б Клубного будинку Concordia незалежно від поверху. Їх ціна становить 43 699 грн за кв. м.  Пропозиція дійсна до 31 липня 2020 року включно.

06.07.2020

ІБК ОБРІЙ продовжує будівництво Клубного будинку Concordia, що зводиться в історичному центрі столиці по вул. Кудрявська, 45, Шевченківського району, у десяти хвилинах від Львівської площі. Станом на початок липня 2020 року на будівельному майданчику відбулись наступні зміни: завершено влаштування плити перекриття над 10 поверхом будинку; розпочато влаштування вертикальних елементів 11 поверху будинку, виконано 30% робіт; […]

30.04.2020

Клубний будинок Concordia – вишукана будівля бізнес-класу з особливою атмосферою і дивовижною локацією. Пропонуємо вам розглянути перелік основних переваг проєкту Інвестиційно-будівельної компанії «ОБРІЙ», що будується в історичному центрі Києва на затишній вулиці Кудрявська, 45 в Шевченківському районі столиці. Локація – залишається одним з пріоритетних критеріїв під час вибору потенційними покупцями квартири в новобудові, як для […]